Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 6-7 tisíc

Zdravím,prosil bych o pomoc,potřebuji vybrat mobil tak do 6 tisíc, ale když to přesáhne o pár stovek tak nevadí. Mobil bych chtěl s Androidem a značka je mi jedno. Děkuji za pomoc
Zmena predmetu, pôvodne: Ender (los)

Jo dobra volba, jeste mrkni na Samsung Galaxy S3 Neo. Ale pozor, nema to LTE (stejne tak ten Xiaomi). Bohuzel LTE v rozumne cenove kategorii jenom Huawei. U Samsungu Galaxy S4 mini je ta podpora jenom castecna (100|50). Tam je idealni vzit drazsi Samsung Galaxy S4 LTE-A (i9506).

Neuvádíte bližší parametry která jsou pro vás podstatné. Uvažoval bych v této relaci nicméně například o Huawei ascend G620s s LTE, je svižný telefon s hezkým prostředím a vzhledem. Případně G750 - nemá LTE,ale má 3000mAh baterii, 13mPx fotoaparát. G7 už převyšuje vaší cenovku o 1000Kč. Vzhled je spíš věcí osobních preferencí.
http://mobilni-telefony.heureka.cz/srovnani-produk tu--huawei-ascend-g750_-_huawei-ascend-g700_-_huaw ei-ascend-g620s_-_huawei-ascend-g7/?fromclipboard

koupil sem bráchovi ZTE nubia z5 mini byl v akci na czc za 4200 ted už 4700,ale za tu cenu parádní stroj,nějaký mouchy má,např. že má dost vystouplý a snadno nechtěně máčknutelný postraní tlačítka,ale to je o zvyku,asi si ho koupím taky.