Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční vložená RAMka

Zdravím, dnes jsem dával svůj notebook ASUS X751LD-TY070H : Intel Core i7 4500U Haswell, 17.3" 1600x900, RAM 4GB, NVIDIA GeForce GT 820 2GB, HDD 750GB do servisu, chtěl jsem přidat 4 GB RAM, po vložení nové paměti do notebooku se vůbec nenačetla, pán zkoušel i jinou značku, ale také nic, nevíte v čem by mohl být problém?

Je tam v tom okne aj nejaky rolovaci box skusil si vsetky moznosti a vzdy je zalozka SPD prazdna?

Ok nezavisle na tom SPD okne, potrebujes DDR3L (1,35V) modul. Neni zarucene ze to bude fungovat ptz BIOS moze byt nastaveny uplne napevno len na tu internu, zavisi od vyrobcu notebooku ze co tam spachal. Ale malo by to snad fungovat ked v tom notebooku je slot pre RAM.