Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Notebook do 40000 Kč.

Potřebuji urychleně nějaké tipy na herní Notebook do 40000 Kč. Mám nabídku na slevu s 50% tak by se nějaký hodil. Chci, aby to ustálo i nějaké ty náročnější hry ( BF4, Crysis 3 atd. ) Výkonný, spolehlivý a nejlépe nějaký nový. Děkuji :-)

- Tak vyber podle charakteru.
- Co se tyce konstrukce, je lepsi kdyz je sirsi, kde je pravdepodobné ze bude mit dobré chlazeni, které bych u hernich NTB nepodcenoval.
- Za tu tebou uvedenou cenu s CPU i7 a iGPU minimalne 870m (192 Bit) a nahoru.
- HDD je lepsi aby mel 2x support kde popripade muzes dokoupit k HDD (7200)jedno SSD (128Gb a vice)
- RAM 2x4GB
- Monitor FHD pokud mozno IPS matny.

Podsviceni a podobne, na vykone neprida, ale muze se hodit
Znacky: ASUS ROG, MSI, popripade LENOVO