Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje připojení v Internet Exploreru 7

Situace: připojení přes wi-fi (routující AP --> (kabel) AP --> (bezdrát) Wi-Fi karta v PC) funguje jak má ve všech programech kromě Internet Exploreru. Zkoušel jsem i jiné připojení, bohužel bezvýsledně.

Setkali již jste se s takovýmto problémem a pokud ano, víte co s tím?

OS WinXP Professional, Firewall vestavěný, breberky bych podle Active Virus Shield ani SpyBot SD mít neměl.

Díky za každou radu :-(

loading...

Je to kravina, ale není v menu soubor zaškrtnuto "pracovat offline"?

[OT a joke]Kdybys vole používal ten linux a fajrkoks nebo tu voperu vole a ne ten explorr a vyndous xp tak se vole nestane to že bys vole nemoh na net vole...[/OT a joke]
Odpověď podobnou jsem onehdá obdržel na ... vždyť je to jedno.

[OT a joke]Sem vole někde čet že windous apdejt je vole v linuxu na houby vole, linux je vychytanej, můžeš lézt vole kam chceš a žádný vejry a spajvér vole nehrozí. I na hustý porno, dyjalery tě vole nemusej zajímat. Kdo vole používá ty windousy a explorer je pěknej vole lůzr.[/OT a joke]