Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o poradu ohladom vymeny procesora

zdravim potreboval by som poradit napr. hram WOT a mam tam cca 25 fps chcel by som to zdvihnut aspon na 40-50 aby to slo bez sekania mam tam 4gb ram , amd radeon 6570 graficku (nie je integrovana :)) a procak 1 jadro amd sempron 2.8 ghz, potreboval by som poradit ci vymenou procaku sa tieto fps zdvihnu, ale chcem vymenit len procesor nic viac, viem ze mi to musi sediet na typ dosky a BIOS :)

ak vieš že to musíš sedieť na dosku prečo tu nenapíšeš aký typ dosky máš ?

EDIT: neviem či kúpením nového procesoru niečo vyriešiš skôr by som povedal že potrebuješ aj novú grafiku, ale povedal si že chceš len procesor takže je to na tebe ;)