Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP g72 problém s grafikou

V průběhu práce dvakrát zhasla obrazovka s tím že selhal ovladač grafiky a byl obnoven, poté naskočila modrá smrt s chybou atikmpag.sys, mám notebook hp g 72 s duální grafikou-intel hd a amd radeon 5*** série. Při zapnutí poté už po načtení os svítila jen černá obrazovka ikdyž bylo slyšet zvuk startu os. Zkoušel jsem odinstalovat ovladače grafik a nainstalovat nové, provedl jsem i update biosu, při různých nastaveních jsem dosáhl tří výsledků : 1) funguje pouze grafika intel hd, grafika amd se nezobrazuje ani v hardware manageru 2)bsod atikmpag.sys 3) podle hardware manageru fungují obě bez chyb ale pc se spouští se základním grafickým rozhraním bez fungovaní jediné z těch dvou. Děkuji za odpověď.

Ovladače jsem nainstaloval přímo od hp, ovladač na amd jde nainstalovat bez problému, ovladač na intel hd nejde nainstalovat - píše hlášku že pc nesplňuje minimální požadavky, nainstaloval se pouze automaticky přes windows update