Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s windows 7

ahojte,
neviem co sa mi stalo s notebookom - nejde mi aktualizovat w7 hlasi chybu kód 80070539 - vyskytla sa neznama chyba windows update
notebook som kupila s OS,ale bolo ho treba "spojazdnit" rozdelit dist a neviem este co, v tej predajni mi to vobec nevysvetlili mozno je malo takych debilov ako ja :-/ a nepocitali s tym, ked som o par dni volala ze nieco nie je v poriadku tak az vtedy som sa dozvedela, ze som im to mala nechat spravit, pytali odomna ale nehorazne prachy,.... tak ja sprosta som to dala spravit niekomuu kto sa v tom vyzna - ale to sa asi ani nevyznal, lebo sice disk je prerozdeleny,ale odvtedy mam furt nejake problemy s notebookom - preskakuju pismena ked pisem, vobec tu nemam pripojenie k miestnej sieti iba wi fi pripojenie, nejdu ovladat tlacitka na stlmenie jasu a podobne by som mohla menovat....

kto mi sakra povie, co sa to stalo s tym notebookom? ja som blbec velky na tieto veci a ten dotycny odisiel do zahranicia so slovami "sak to je dobre ved ti funguje..."

za kazdu info vam budem vdacna!

notebook mam acer aspire 5349 (32bit)

V prvom rade si odzalohuj svoje data mimo notebook a potom skus ci tam este je recovery oddiel (na obnovu na vyrobny stav), zistis tak ze po restarte hned budes mackat Alt-F10 (plati pre acer) a kukat ci nabehne moznost na recovery a ak ano tak ju spustit (factory restore apod).

Co sa ti stalo s notebookom - asi tam instaloval nejaky "expert" nejake ilegal Win a nenainstaloval ovladace a nutne aplikacie z webu vyrobcu notebooku. Obnova na vyrobny stav by to mala spravit, ak ju dotycny "expert" nezmazal. Ak ju zmazal tak to bude mierne zlozitejsie.

Po kupe notebooku s Windows netreba nic spojazdnovat, po kupe vsetko funguje, nemala si to nikomu davat na rozdrbavanie.

Co sa tyka tvojej chyby ak to nechces obnovovat tak napr.
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/w indows_other-windows_update/windows-update-error-c ode-80070539/c5a5a39b-dd9e-4839-b506-038a67aa6f33
najdi si google desktop a odinstaluj to. V ovl.panely - software.

A potom z www.acer.com si treba najst spravne ovladace pre ten model a nainstalovat ovladace pre tie veci ktore ti nefunguju.

Preskakujuce pismena - neviem jak to myslis preskakuju, mozno tam mas vir/keylogger alebo nejaky spehovaci program nainstaleny.

dakujem mockrat!
takze sa asi stalo to co som si myslela a to ze mi to totalne dosral... s tym uz nic neurobim, zevraj je /bol/ na to expert ale ozaj asi iba expret v zatvorke...
a pismenka skacu - pisem prstokladom teda rychlejsie a same sa prehadzuju v poradim neviem to presne vysvetlit
no nic idem skusit co mi radis a ak nic nezabere tak som si asi vdaka "expretovi" zarobila na novy OS :-/

vdaka a pekny vecer :-)

Urobila som co si mi poradil ako prve - tedy recovery vratenie do povodneho stavu a vsetko funguje :-D mam vlastne original W7 home premium ten typek instaloval w7 ultimate, a teraz som pozerala programy samozrejme tam vobec neboli instalovane predtym ovladace :-)
vsetko mi funguje a pritom to bolo take jednoduche a ani som to netusila, ze sa to takto da :-D

mockrat ti dakuejm :-)

Ak nebudes vediet najst ten google desktop tak pisu tam ze
1. najdi si v start - programy - prislusenstvo alebo tak nejak je tam polozka "prikazovy riadok"
2. klikni na to pravym - spustit ako administrator
3. do cierneho okna ktore sa otvori napis presne do pismena tieto 2 prikazy:

cd c:\program files\google\google desktop search\
googledesktopsetup.exe -uninstall

ak by cd nepreplo na spravnu zlozku tak si najdi prehladavanim program files ze kde presne mas ten google desktop a uprav si cd prikaz tak aby sa prepol do spravnej zlozky. Alebo mozno bude treba dat to "c:\program files\google\google desktop search\" do uvodzoviek, to uvidis musi ta to cd proste prepnut do tej zlozky.