Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování

Zdravim, už pár dní se mi sám od sebe vypíná počítač. Pokud jen surfuju, tak je to v pořádku. Jakmile zapnu videa na youtubu, nebo pouze spustim launcher ke hře nebo samotnou hru, tak se počítač zas restartuje. Počítač jsem vyčistil hardwarově, pročistil přes CCleaner a antiviry, schodil windowsy, ale je to stále stejné. Teploty jsou v normálu, procesor se ani nestihne zahřát, protože při spuštění hry se počítač restartuje do minuty. Žádný hardware jsem nevyměňoval. Děkuji pro případné nápady.

pročistil přes CCleaner a antiviry, schodil windowsy

jezisikriste. Skusil si si uz pozret nirsoft bsod viewer, ze ci su to teda BSOD? Ak ne, tak skor to bude zdrojom alebo doskou (nafuknute kondiky). Ak su to BSOD tak zaujimave ze jake BSOD to su