Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota GPU

Zdravím mam dotaz ohledně teploty grafické karty,spustil jsem test ve FurMarku a teplota po 5minutách ukazovala 78 stupňů,radši jsem to vypl.Je to normalní nebo něco není v pořádku ? Děkuji

Nejdřív je si nejlépe zjistit max. teplotu tvé tajné GK. Teplota 78°C bývá při zátěži celkem normální. Pokud ti Furmark po 5 minutách ukazuje teplotu 78°C a dále prudce nestoupá je to v pohodě.