Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí myši a klávesnice během bootování Windows

Čau,
mám zapeklitý problém. Na svém stolním PC mám dva systémy Windows 7. Jeden funguje bez problémů, ale ten druhý vypne myš a klávesnici během bootování windows a tím pádem se nelze přihlásit, ani nic jiného.
Občas se podařilo, že to fungovalo, ale spíš ne, než jo. Teď už se opět nemohu přihlásit. Prosím o radu, nebo budu muset windows přeinstalovat a to se mi upřímně moc nechce. :-/
Základní deska GIGABYTE Z97X-Gaming 3 , mimochodem v biosu myš i klávesnice běhá normálně, stejně jako v druhém systému Windows.

Děkuji

druhý vypne myš a klávesnici během bootování windows

problémem může být, jestli se na tom pc neběží příliš mnoho cizích služeb a nesmyslných programů v "po spuštění" (antiviry "internet security", updatovače, plánovače záloh, monitory nesmyslů, skype, icq, ovladače shitových usb periferií, nekompatibilní doplňky zamrzávajícího průzkumníka, adware, spyware, viry, keylogger) - windows pak nestíhá řešit jejich požadavky, natož se starat o stav klávesnice.

To nejspíš ne. Snažím se...

od administrátora čekám jinou odpověď: "to 100% ne, vím že ..."

a pokud ji admoš neví, tak si ten systém umí zkontrolovat (např. ms autoruns). obávám se, že jsi tam jen admoš pro srandu - nevíš co všechno a proč se ti během bootu spouští, jen tu nad tím žasneš.

Toto všechno jsem zkoušel. Na základní věci jako klávesnice používám USB 2.0. Systém není zamrzlý, jenom vypne klávesnici s myší. Přepojení do jiných USB portů nefunguje. Snad jedině kdybych měl klávesnici/myš na PS/2 konektor, tak bych věděl víc. Ale nemám..

Bud v tom druhom nema nainstalene ovladace chipsetu alebo ovladace USB3.0, alebo SP, alebo tie OS nie su az tak uplne stejne jak tvrdi. Vseobecne moze mat vplyv nastavenie USB handshaking, USB legacy support, a USB3.0 mode v BIOSe na rozne kombinacie demetnyOS+dementneOvladace
P.S: a este napr. nastavenie FastBoot.

Zjistil jsem další věc. Pokud pracuji v systému 1 (ten co nezapne USB porty) a nespouštím systém 2, tak i po restartu, nebo vypnutí normálně naběhne. Ale pokud spustím systém 2, tak už po restartu systém 1 USB během bootování zase vypne a musím ho opět vypnout tlačítkem, zapnout, vlézt do BIOSU, zmáčknout SAVE AND EXIT, potom v systému 1 USB normálně naskočí.
Škoda že tu není ikona jelena...