Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť Win7 a XP

Dobrý den,
potřebuji propojit Win7 home a Win XP. Nasdílel jsem jeden adresář ve Win7, který vidí i XP. S tímto adresářem se mi v síti sdílí celá složka Users – (Jméno uživatele a Public) jak to opravit?
Domácí skupinu vytvořenu nemám. Mám vypnuté sdílení chráněné heslem.
Předem díky za vstřícné odpovědi

tak si ten users odzdielaj. V pravy klik na tentopocitac - spravovat - shares vidis presne co sa zdiela. Tie veci s "$" ignoruj. Ostatne si najdi a pravy klik -nezdielat.
Resp. mozes ist aj rovno do users a tam tie 2 zlozky pravy klik - zdielanie - vypnut.

Predpokladám, že na PC Win7 sa prihlasuješ menom a heslom ????, potom to dáva zmysel, že vidíš dáta užívateľa, cez ktorého si prihlásený...
Vytvor si na PC (Win7), kde sa chceš dostať z iného PC (XP) nový účet (prihlasuj sa cez neho) a ostatné dáta iných userov neuvidíš...