Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne dotyk u Samsungu Galaxy S5

Ahoj.
Jak je již známo z názvu, blbne mi u tohoto telefonu dotyk.
Včera večer jsem ho normálně zamknul, položil na stůl a šel spát, ráno, když jsem se vzbudil, odemknul jsem ho a už začal blbnout dotyk.
Blbne to tak, že třeba chci kliknout na zprávy, otevřou se kontakty, nebo kliknu na aplikace, otevřou se zprávy..
V menu, když chci kliknout na nějakou aplikaci, tak buď kliknout nejde a nebo se otevře jiná aplikace.
Na nějakých místech dotyk nejde, ale jak otevřu třeba nastavení, tak všude funguje dotyk bez problému.
Android mám 4.4.2
Co se s tím stalo?
Díky.

Huawei Honor 6 ... Pecka! Mam ho tak viem o com vravim... Cena cca 330€ 8 jadier 1,5-1,7ghz 3gb ram 16gb rom full hd nfc blth 4.1, android 4.4.2 foto s parametrami iphone 6 (zaostrovanie, svietivost, uhol pohladu) 13mpx..... Ser na vsetky vlajkove lode spolocnosti samsung, xperia, lg..... Topy su huawei, lenovo, prestigio.... Daj na moju radu predaj sgs5 a kup hh6

Jak už tu padlo najdou se lepší smarty za lepší cenu s netradičním nebo neokoukaným vzhledem jako je například Huawei Ascend Mate7. Nicméně to vám nyní asi nepomůže. Pokud jste nakupoval přes eshop, pak byste měl mít komunikaci v mailu. Můžete reklamovat na základě údajů, ve kterých prodejce potvrdil dodávku telefonu. Jen odpovězte na mail. Pokud ho nemáte bude to těžší a je to spíš o vůli prodejce.

Cekal jsem kdo se chytne, ale ze zrovna ty bych si netipnul. :-)

Ale kdyz se na to kouknes objektivne, tak Samsung se bez vetsich zadrhelu skutecne drzi dlouhodobe na spici. Sony ma caste HW zavady, LG se teprve nedavno naucilo SW, pokud nekdo napise, ze Huawei muze souperit s ostatnima, tak je to leda pro smich, jejich premiove modely jsou vykonove daleko za premiovyma modelama ostatnich, HTC ma financni potize vychazejici i z toho, ze je neustale o krok pozadu hlavne s fotakem, Xiaomi se na vrchol teprve dere. Nokia z branze odesla a jak to bude s Microsoftem se teprve uvidi, zatim nic nenasvedcuje tomu, ze by WP mely nejak raketove rust. BlackBerry je vylozene okrajova zalezitost, tim nerikam, ze jsou spatni, ale leaderi z nich pravdepodobne nikdy nebudou a Apple s jejich neustalym vymyslenim uz vymysleneho (treba zvukovy vystup a vstup) pro me zadnym technologickym leaderem neni.

Samsung se drží na vrcholu, ale na jak dlouho ? Pokud S6 nebude objevem roku, tak se propadne a s Nokií si můžou hrát na písečku... Áno.., máš pravdu, Huawei nemá úplně nabušené high-endové telefony, protože Huawei vždy sází na "za málo peněz hodně muziky", což se jim vyplatilo. Ale když si vezmeš Mate 7 tak si nijak výkonnostně nezadá s Note 4 atd... a stojí o 5 tisíc méně, a další... Hlavně má bezkonkurenčně nejlepší zpracování high-endových telefonů. Note dostal poprvé hliníkový rámeček a všichni se hned z toho posrali... Když Samsung ztratil ZA ROK 7% podílu na trhu v oblasti telefonů, A ještě mi na to odpověz že to nic není. Mně je Samsungu už totálně u ...

Co se tyka Huawei, tak viz. jeho predstaveni 64bit osmijadra Kirin 620 s grafikou Mali 450, touhle lowend grafikou chteji konkurovat ostatnim? Ha, ha. A to nemluvim o tom, ze zatim zadne SoC nevydal Huawei s dobre optimalizovanym driverem a neustale neco musi dodelavat. To opravdu neni chovani leadera trhu nebo nekoho, kdo chce byt na spici.

Abych rekl pravdu, tak moc nevim, co by mohlo SGS6 nabidnout, tohle se ale tyka vsech znacek, uz neni moc co zlepsovat, vymysli se ruzne zahnute displeje, ale prijde mi to jako aby neco bylo, ale v realu na to lidi neuslysi a zakrivene displeje mit odezvu nebudou, tohle je ale vseobecne a nic navic moc nenabizi ani premiove modely ostatnich znacek, iPhone 6 nabidl premiovou akorat cenu, HTC One M8 nic, LG G3 nic, Sony Xperia Z3 vypada na mensi poruchovost nez predesle, ale s tim bych se byt Sony radeji moc nevytahoval, ...

Mohl by SGS6 nabidnout vodeodolnost po vzoru Sony Xperia Z, otazka je jestli by to stacilo.

samsung svoje telefony buduje na kradnutých základoch,preto má neustále súdne ťahanice s apple,foxconn a inými firmami,to tiež nieje chovanie hodné potencionálneho lídra na trhu,keby sa nedostával ako oem výrobca k patentom a designovým návrhom iných,sám by žiadny špičkový telefon tak rýchlo nedodal na trh,zato mi je sympatickejší napr. spomenutý huawei,ktorý zbytočne nevymýšla vymyslené,nepriživuje sa na cudzích patentoch a nechváli sa cudzím perím ako nafúkaný samsung,ktorý kradne viac ako všetci číňania dohromady a vývoj iných okamžite zneužije vo svoj prospech...ani samsung žiadne svoje procesory nevydal,ukradol návrh apple čipu a zbytok dotvoril z patentov ARMu,Huawei nieje výrobca integrovaných obvodov,je to výrobca telefonov a telekomunikačných zariadení,rovnako ani sony procesory do telefonov nevyrába,ani xiaomi ,ani oppo/one /one plus alebo ako sa bude po novom roku volať,ani ostatní,tí tiež použijú existujúce riešenia a výrobky iných a na trh dodajú skompletizovaný výrobok ako celok

má neustále súdne ťahanice s apple,foxconn a inými firmami

Anebo je to tak, ze jako po lidrovi trhu po nem patentovy trolove nejvice jdou.

Co vim, tak Apple zalozil svou existenci na kradezi grafickeho rozhrani Xeroxu, takze vytykat nekomu jinemu v teto branzi kopirovani je minimalne usmevne. Apple take nema svuj procesor, taky je to ARM a dela uplne to same jako Samsung, koupi si od ARM navrh a ten pak dotvori ke sve potrebe, Exynos od Samsungu je to same, stejne tak vznika i Kirin od Huaweie a i pripravovany vlastni procesor od Xiaomi.