Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde používat hdd z ntb ve stolním PC?

Zdravím,
mám v počítači jen jeden pevný disk, který už je velmi starý, jeho kapacita je pouhých 40gb, což je opravdu žalostně málo a nový si teď koupit nemůžu dovolit. Nicméně mám doma rozbitý ntb Acer aspire 5536, ve kterém je funkční disk. Dal by se používat ve stolním pc? Popřípadě jak na to. Děkuji.

vytiahnes zo sucasneho a strcis do noveho. Stary stejne pouzivat uz nechces :)
Windows a ovladace budes muset na novy disk potom ale nainstalit nanovo. Ked nechces instalovat tak potrebujes druhy SATA kablik. Zvycajne je v krabici od zakl.dosky, ktoru mas niekde zalozenu v pivnici.