Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 4- možná závada na akumulátoru ?

Zdravím, stala se mi taková menší nehoda a to že telefon samovolně zkratoval, následně se tedy i vypnul, při napojení na nabíječku se naštěstí načetl (nechtěl ani zadání pinu), já jsem tedy okamžitě vše zazálohoval, abych o data nepřišel.
Následně jsem telefon nabil do plné baterky 100%, poté odpojil a šel spát, na mobilu bylo WIFI vypnuté a byl zamčený. Ráno byl mobil vypnutý, po napojení na nabíječku ukazoval naprostou prázdnou baterii, při pokusu zadat pin se nejspíš sekl, hláška čekejte byla na mobilu následujících 7 hodin, další zajímavost, která se povedla při náhodném zapnutí, tak při nepřetržité práci např. YT, hudba apod. baterka nedochází, prostě má pořád 100%.. Zajímalo by mne co se s tím mohlo přibližné stát, ještě jednou zkusím jestli se přes noc (v nečinnosti) vybije. Díky za rady.

V mé případě se ta oprava asi nevyplatí, protože spolu s tím bych musel nechat opravit i horní tlačítko, v nejlepším případě i spodní středové, sice jakž takž funguje ale špatně, poté zadní kryt který už krytem není, to se mi vyplatí koupit nějaký jiný nový mobil..