Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složení PC- nenačte monitor

Čus,dneska jsem si složil PC. Vše v pohodě. SSD i HDD připojený k napájení v pohodě i SATOU. CPU v pohodě fan na chladiči se točí. Fany na grafice se točí. Oba case fany se točí. Mechanika připojená v pohodě jen ještě musím dokoupit SATA kabel. Ale když PC zapnu,mechanika zabzučí svítí zeleně. Na ZD svítí zelená diodka. Vše jak má,žádný divný zvuky nic. Ale prostě PC mi nenajde monitor. Zkoušel jsem druhej monitor,zkoušel jsem měnit kabel. Zkoušel jsem oba sloty na grafice. Je možný že jsem něco udělal špatně,nejsem žádnej profík. Příkládám fotky jestli někdo nevidí problém. pzn: ještě není dodělaná kabeláž,nabindrovaná atd. tak mě neukamenujte že je to bída a hnus.

- Musis zapojit vse do té grafické karty, jinak je pak jasné, kdyz zapojkis jen polovinu, tak ti to nepojede.
- Jestli jiz nemas 6PIN, da se zakoupit Adaptér SATA > PIN
*To ze se toci fany, nic neznamena*

SATA adapter vypada takle:
[img=http://www.onyougo.com/delock-power-sata-15-pin---6-pin-pci-e_iphw11278918.jpg]http://www.onyougo.com/delock-power-sata-15-pin--- 6-pin-pci-e_iphw11278918.jpg[/img]

Takže nevadí když bude plonkovej ten 2pin?

- Nevim co tim myslis.
- V kazdém pripade zapoj "2 X 6PIN" do grafické karty, ze ti zbydou 2 nevadi, i tak, ono je to tvarové udelané tak, aby jsi tam dal, nebo aby tam pasovalo jen to, co tam ma byt.