Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika.

Zdar mám msi gtx 970. Ovladače sem stáhnul z msi. Protože nejde mechanika tak sem to stáhnul jde to nebo musím mít z dvd. A mám odinstalovat amd catalyst nebo ne. Procák mám od AMD. Děkuji.

Zdar, nevím jestli je to problém. Když hraju je normální že hučí hodně. A když hraju tak se nachvíli obraz sekne a pak zas odsekne. Vím nemám špičkovej procesor fx 6300 3,5ghz. Ale koupím pak nové i5 nebo vyplatí se ty broadwelly? Vadí že mám 2tb wd green. Myslel sem nechám ten wd green a koupím na hry 1tb od wd blue.

Chtěl bych do boducna tohle koupit prosím o názor vyplati nevyplatí.

HDD TB
Zakladní deska.
Intel core i5 broadwell
Win 8.1.
Ram 2x4. A může byt kingmax a kingston odlišně frekvence?
Děkuji a pardon.