Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laserová myš

Vyměnil jsem optickou myš kvůli poskakování kursoru na obrazovce za bezdrát (Genius Navigator 805), ale chvílemi se mi kursor seká, někdy na chvíli úplně zamrzne, jako by při zatíženém procesoru nestíhal. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Dost mě to zklamalo.

Já jsem nerozchodil bluetooth trust mouse,která sice není laser, podezírám wifi, protože obé jede na 2,4ghz, tak jestli se nehádají.
Kdyby někdo chtěl bluetooth trust mouseho, rád ho přenechám.
Ještě jsem zahlédl něco o kanálech v pásmu wifi, tak možná popojet jedním ze zařízení o kanál či spíše ob dva jinam. Jestli to ale jde u myši.
Nástroj wlaninfotool
:-| A teď mi došlo že kecám, neboť není v zadání dotazu že jede na bezdrátu.:-[
Už mlčím.