Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I5 vs fx 8320

Zdravím bando :)

chci se zeptat je lepší koupit AMD fx 8320 + herni desku MSi 970 gaming? nebo je lepsi koupit Intel core I5 4460 + nejakou desku okolo 1500 kč? :)

rozpočet na desku s procákem mam 6000 tisíc :)

zajima me, zda Intel I5 bude sacit i na nejakou obyčejnou desku a bude vykonejsi ve hrách nez FX 8320 + herni deska?

Pokud stavíš kancl sestavu tak ti stačí levná kancl deska, k tomu, ale netřeba i5.
K i5 a namáhané herní/pracovní sestavě patří slušná odpovídající deska a to s ohledem na stabilitu a životnost.

Pořád platí, že deska a zdroj jsou nejdůležitější komponenty v sestavě.
(natom šetří jenom neznalej blázen, nebo vychcanej zloděj "stavitel")