Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s pamäťou RAM

Dobrý deň,
zakúpil som si 2x2 gb RAM značky Nanya DDR2 vložil som ich do PC aj s dvoma ďalšími RAM-kami: 2gb (názov naozaj netuším prepáčte) a Zeppelin 1gb DDR2
Zapnem PC a píše že je nainštalovaná pamäť RAM 7gb no použiteľná len 3.25gb.Neviete náhodou čo som spravil zle ? Operačná pamäť je DDR2.
Prepáčte mi ak som spravil nejakú školácku chybu PC nie sú moja silná parketa.
Za každú pomoc ďakujem.

32bit Windows ti rozpozna a dokaze pracovat IBA s 3.3GB RAM !
64bit Windows ti rozpozna kludne aj 64GB RAM.
Takze ak mas 4GB a viac pamate RAM tak si nainstaluj nanovo Windows ale tentokrat 64 bit verziu a bude po probleme :)
ALE kedze nevies takuto vec ze 64 bit podporuje 4GB a viac RAM tak pravdepodobne nebudes vediet si ani preinstalovat Windows, tak si zavolaj radsej niekoho kdo ovlada viac o PC ako ty... inak to dod*bes