Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WinXP: poškozené profily napájení

Těžko soudit, do jaké kategorie dotaz dát. Je-li zvolena špatně, prosím za prominutí...

Problém: Notebook Asus A6JC, WinXP SP2 Home a poškozené profily napájení. V ovládacích panelech, v možnostech napájení mám jen dva: Přenosný počítač a Doma nebo v kanceláři. Prošel jsem si poradnu a našel vlákno: http://pc.poradna.net/question/view/93727-windows-x p-zmizeni-napajecich-profilu Je tam dole i hostova rada s exportem větvě registru a ruční úpravou. Problém je v tom, že už i ve větvi HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\PowerCfg jsou ty profily chybně, např. u profilu č. 4, je hodnota Name = Minimální spotřeba a přitom Description = Toto schéma ponechá počítač zapnutý a optimalizuje ho pro vysoký výkon.

Zřejmě tenhle problém vnikl šachováním s Power4 Gear, NHC, ... O to ale nejde, chtěl bych tyto profily vrátit zpět. Je nějaká rozumná cesta?

Děkuji,
Pavel

L-Core, vzhledem k tomu, že noťas nemá instalační CD, ale jen obraz instalace a tudíž není rozumnej způsob jak provést opravu instalace, pak by se mi to asi hodilo. Na druhou stranu už jsem to vyřešil. Děkuji za nabídku. Možná ji ještě v budoucnu využiju.

Když už jsi tady: vy nemáte s noťasem problémy, co se týká teploty disku? Doufám, že s tímhle tématem už nejsem trapnej...

Pavel

Abych řekl pravdu, nevím :-[ (soft na měření teploty, např. speedfan, nainstalovaný není).

NB dcera používá jen na internet (FF, mail, icq), offisy, mp3, nějaké prohlížení fotek, sem-tam nějakej DVD/DivX film. Žádnou náročnější hru, grabování či něco, co NB dokáže vytížit, neprovozuje. Proto ani nijak zvlášť nehlučí ventilátorek; NB je opravdu tichý.

Zespoda je NB pochopitelně teplý, ale ne horký. V posteli (v peřinách, kde by se dusil) NB neprovozuje.