Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr projektoru pro domácí použití

Zdravim, prosim o radu sháním projektor pro domácí použití. Hlavně sem tam nejaký film.
Ne moc drahej.
docela dost se mi zamlouvá Acer P1173 radši bych LED lampu že by vydržela dele ale nejak nechápu tu svítivost.
Většina má cca 2000 - 3000lm a led mají tak 100 - 200 to se mi zdá strašně málo nebo u led je to jinak.
diky za každou radu

Na alze v technicke podpore mi rikali ze zvlada full HD tak prave nechapu proc pisou nativni rozliseni 800x600 a max rozliseni 1920x1080 a to ze to neni zazrak to je mi jasne. Zase beru to tak ze to co byla spicka pred 5ti leti je dnes za par korun. Nechci nejakou spicku chci neco lacineho sem tam na nejaky film a pak na xbox hlavne kuli detem na kinect.