Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router do 1500kč

Dobrý den,
aktuálně mám internet od UPC 120Mbit, ale uvažuji o 200Mbit. Současný router má problém i s těmi 120Mbit, takže jsem se rozhodl pro nový.
Doporučíte nějaký do 1500kč? Děkuji.

Doporučil bych ASUS RT 18U, je sice za 1800,- až 1900,- peněz, což je nad rozpočet, ale oproti TP-LINK 1043ND, který jsem měl doposud, je rychlejší, wi-fi signál stabilnější a má dva ( fungující )USB porty třeba pro tiskárnu a externí disk. A hlavně je v češtině.