Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri preinštalovaní Windows 7

Zdrávím...
CHcel som preinštalovať windows na ntb čiže som pred spustením dal alt + f10 a spustila sa inštalácia ale ked sa dostala do stavu kde na čiernej obrazovke nabieha takí biely pásik, tak mi vyhodí tabuľku a píše niečo v tom zmysle, že systému sa nepodarilo nainštalovať softwer, chcete spustiť inštaláciu po reštarte? a ked dám ok tak sa reštartne ntb na tom istom bode ale vždy mi zas vyskočí tá tabuľka... aj ked som sa pokúsil ho natvrdo vypnúť tak mi zase vyskočilo len toto a neviem ako sa toh mám zbaviť... nejde to vypnúť, ani spustiť takže prossím o radu.

Poznáme zámená: "takí biely pásik"

osobné základné – napríklad ja, ty, on, ona, ono, my,

osobné privlastňovacie – napríklad môj, tvoj, jeho, jej, ich,

zvratné – napríklad sa, seba,

ukazovacie – napríklad ten, tento, onen, taký,

opytovacie – napríklad kto, čo, ktorý, aký,

vzťažné – napríklad Podáš mi knihu, ktorú držíš v ruke?

neurčité – napríklad niekto, dačí, kdejaký, ktokoľvek,

vymedzovacie – napríklad taký istý, každý, toľkože.