Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zablokovaný tablet gestem

Ahoj, mám nový tablet GOCLEVER TAB A103 a hned se mi ho podařilo zablokovat. Namaloval jsem tam gesto
pro přihlašování "spouštění displeje".Gesto, ale zapoměl jsem jaké to bylo... Tak bych chtěl vědět jak se do něj
dostat , jak gesto zrušit. Je v něm android 4. Nikde není pořádný navod jak NATO... Žádný účet na gmail, či jiné
heslo to nepožaduje.

No konečně se mi to podařilo odblokovat.... na gooooogle nikdo nic nenajde. já tam po usilovným gooooooooooooooglování našel ruskou stránku, sice byla zavirovaná,
ale risknul jsem to. Žádné návody na této poradně nefungují, protože jejich návod je jiný.. ... Takže postup byl takový: zmáčknout součastně volume (+) (-) + power + menu.
pak tam skočil modrý androják s vykřičníkem ve žlutém trojuhelníku.Asi po 10 vteřinách se tam objevilo okno viz obrázek. A jeto!
Funkční návod pro typ tabletu GoClever TAB A103 je zde: http://adroidium.ru/kak-sbrosit-nastroyki-na-gocle v er-tab-a103-sbros-nastrojek-hard-reset