Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor do počítače.

Umm, zdravím... Přejdu ihned k věci.

Nerozumím počítačům, ale chtěl bych si nějaký pořídit. Momentálně mám notebook asi 3. rokem a hned po roce mi přestával dávat hry. V dnešní době se u her novějších roku 2010 automaticky vypne po pár minutách, proto bych si chtěl pořídit nový, ale už ne notebook.

Jeden kamarád mi doporučil si ho raději sestavit => kvalitnější a levnější ( On by mi i pomohl ), ale místo toho bych si raději pořídil ( resp. nechal pořídit od rodičů k Vánocům ) levnější, rovnou sestavený model. Co se týče vnitřku, je slabší, ale říkám si, že pár let by mi to vydrželo a pak bych to mohl nahradit, jenže co s procesorem? Jak dlouho vydrží např. Intel Core i5 3350P Ivy Bridge?

Nebo co byste mi řekli k tomu počítači? http://www.alza.cz/hp-pavilion-500-303nc-d2143494. htm

A proč kupovat cokoliv dvakrát? Nekupuj hotovku od HP, ale nech si něco (třeba tady) navrhnout, slušnej eshop (třeba czc.cz, alfacomp.cz) ti to složí zadarmo a dojde ti to jako hotová sestava až domů, ale s podstatně vyšším výkonem, vůči jiné značkové sestavě, kde platíš tu značku.