Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budou cizí grafické karty fungovat v Česku?

budú sa Tebou baviť mandarínskou čínštinou s šanghajskými titulkami....prečo by nemali v Čechách fungovať ? Na to nieje žiadny dôvod,aby nefungovali,pokial samozrejme miesto nich nepríde v balíku sáčok s pieskom alebo štos novín...