Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde reinštalovať win 7

nejde mi reinštalovať windows... vždy ked sa dostane do štádia ked už sa spúšťa tak mi vyhodí také okno že to musím reštartovať ale ked ho reštartujem tak mi ho vyhodí zas a nevem ani jak to mam teraz akože vypnúť.. to ám teraz akože vyhodiť komp z okna či čo?

ako hovorím tak reinštalácia prebiehala v poriadku a v okne sa písalo niečo v zmysle: Systém windows nemôže nainštalovať daný program. Chcete spustiť inštaláciu po reštarte? A ked dám áno tak sa reštartuje a stane sa to znovu, ked dám krížik to isté, ked ho vypnem natvrdo to isté... už na tú reinštaláciu kašlem, to je mi jedno ale neviete prosím ako to mám vypnúť aby sa dal ten počítač aspoň zapnúť?

Záleží, jak daleko se dostal instalační proces. Jestli došlo k přepisu původního systému na disku, tak už počítač "zapnout normálně nepůjde". Je třeba aby se instalace nového systému podařilo provést až do konce.

Možno zkusit instalovat z jiného instalačního DVD nebo USB flash disku atd...
Odkazy na návody jak opravit PC již byly uvedeny.