Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém windows sa nechce preinštalovať... debilné okno

Chcem preinštalovať môj windows 7 (kúpený) ale mám problém začnem normálne alt + f10 a ide všetko v pohode ale jak sa dostane na tu časť inštalácia inštaluje software či čo to tak mi vyskočí tabuľka že sa má reštartovať počítač a že sa niečo nemože nainštalovať a teraz to neviem nijak vypnúť ani nič podobné takže neviem čo mám robiť... PROSIM POMOZTE MI NEKDO :(

Stačí přesně a konkrétně popsat problém.

Z tohoto

vyskočí tabuľka že sa má reštartovať počítač a že sa niečo nemože nainštalovať

nikdo nic nepozná, aby se dalo poradit.

v počítačoch sa trikrát nevyznám

Tak proč se pouštíš do přeinstalace operačního systému?! Počítač není hračka...

Ospravedlňujem sa... každopádne problém je v tom že som všetko robil podľa jednoduchých pokynov... to okno vyskočilo z ničoho nič... popíšem presne čo som urobil: Pri spúštaní som dal alt + f10
Potom som nastavil to zálohovanie čo sa tam dáva aspustili ssa mi možno také 3 inštalácie v takom zelenom okne (na ľavo bolo všetko rozdelené do šiestich krokov) následne sa spustila čierna obrazovka na ktorej bolo dole napísané Inštaláacia inštaluje software alebo niečo na ten spôsob a pomaly sa to tam inštalovalo a zrazu vyskočilo klasické windowsácke okno s červeným krížikom ktoré hovorilo niečo ako že Systému windows sa nepodarilo nainštalovať software, chcete spustit inštaláciu po reštarte? a ked dám ok taak sa mi reštartuje počítač a znova sa dostane do toho istého bodu a tabuľka vyskočí zas... ked dám krížik tak sa stane to isté, ked ho na tvrdo vypnem a potom znova zapnem tak tam zas pokračuje... reinštalácia je mi už celkom u zadku... len by ma zaujímalo ako to celé vypnúť alebo aspoň nejako normálne pustiť počítač

mám notebook acer aspire 5750ZG