Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování PC

Zdravim, můj problém je následující. Koupil sem si nové PC a něco sem na něj zničil, tak sem ho vyreklamoval a mam to opravený, ale začal se dít ten problém, že se počítač sám od sebe restartuje trochu se to vypozoroval a děje se to když třeba počítač normálně na něm nic nedělám a přijdu za 10 min a kliknu třeba na prohlížeč tak to hodí černou obrazovku a restart bez nějakého chybového hlášení. Prostě když najednou na počítači nastane nějaký větší výkon "jakoby" tak se restartuje. Třeba zapnu hru a taky hned se restatuje. Netušim co by to mohlo být za problém jezdím už celkem dlouho dobu po nějakých fórech a nikde se mi to nepodařilo vyřešit. Má sestava je následující:

GPU: MSI GTX 780
CPU: intel core i7 - 4770k
RAM: 16GB
zdroj: 650W
základovka: MSI Z87I GAMING AC

Nic jsem netaktoval ani nijak neboostoval. Děkuju za jakékoliv rady.

Slabý zdroj, nějaký vir nebo vysoký teploty - ty teploty bych možná vyloučil.
Řešení :
--> Opsat případně ofotit a vložit sen štítek zdroje.
--> Prohnat komp antivirem.
--> Změřit teploty, případně dotáhnout chladič nebo vyměnit teplovodivou pastu.