Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při spuštění hry artefakty na obrazovce notebooku

Zdravím,když zapnu hru tak mám po 5min samé artefakty na obrazovce. Asi odchází grafárna,ale zeptám se,nevíte někdo co s tím popř jak to doma opravit ? Notebook je to ACER 5552g s Ati 5650 a N950 CPUčkem.. 3 a půl roku asi starý. Díky za rady. Nemám zrovna dostatek financí na nový.

Zdravím,mám stejný problém,ale na stolním PC.Když zapnu hru,obraz se po chvíli jakoby rozkostičkuje.Nikdy předtím to nedělalo a nic nového jsem neinstaloval.Neví někdo,co s tím?Chlazení na grafické kartě funguje.