Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zástrčka pro internet

Jakmile strčím kabel od internetu (ethernet) do druhého PC, chvíli to načítá, ale nakonec se nic nestane a na internet se nedostanu. Je mi divné, že to dělá pouze u jednoho PC. Je možné, že by ta zásuvka v PC pro internetový kabel prostě odešla?

Dřív jsme měli internet od UPC a musel jsem kabel několikrát strčit a pak vystrčit, než se to chytlo. Někdy to trvalo i 5 minut, než to začalo reagovat na přítomnost zástrčky s internetem. Teď máme Avonet a samozřejmě i nový kabel, zatím to ten kabel ale ani jednou nenačetlo. Napadá mě, jestli už není ochozená v PC ta zástrčka?