Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon PC

Hezký večer,

chtěl bych poradit, jestli dokážu s těmito komponenty spustit moderní hry na vysoké detaily + se slušným FPS. (popř. co je nedostatkem a proč) Díky za reakci

Základní deska- Seagate Desktop HDD 1TB
Procesor- AMD 6x Jadro 3.0Ghz ( AMD Phenom II X4 960T )
RAM: 8 Gb ram DDR3
Grafika : GTX260 OC
Zdroj- 550 W 80 plus

Ty komponenty mají pořád stejnou hodnotu.
Grafikou možná zvedneš cenu sestavy, nevím, netroufám si tipovat, kolik by za to někdo dal.
Pokud se jedná o výkon, pak bys asi většinu her měl být schopen zapnout a většina her (spíš NEpočítej s letošníma blbě optimalizovanýma jako AC Unity, WD apod.) by jít hrát měla. Doufat jak od toho starého procesoru, tak od grafiky za 3 tisíce nějaké vysoké detaily u nových her je zbytečné.

Tak kdybych cenu určil na 8 000 za tyto komponenty, myslíte že je to moc/málo?

A hrát na nejvyšší detaily ty nejnovější hry nepotřebuji. Jde mi o to, abych si zahrál hry (např. Dota 2, CS:GO, FC 4, atp...) s dostatečným FPS a bez lagu.

S tou 650 TI to půjde, ale žádná sláva to nebude. V závislosti na monitoru bude nutné šetřit na detailech.

A 8000 je IMHO hodně.

Když už bych měl oceňovat tak 5 tisíc a HODNĚ záleží na bedně, větrání, desce apod. Zdroj jsi taky přesně neuvedl (značka, typ). Záleží, jestli prodáváš, nebo kupuješ. Pokud prodáváš, klidně to za 8 na někoho zkus, lidi jsou různí.

Osobně bych do toho nešel. Ale je to samozřejmě na Tobě.

S tou 260 bych to určitě nebral, ta je hodně stará a moc si na tom nezahraješ. S tou novou už by to bylo lepší, ale stejně mi 8k přijde moc. Obzvláště, pokud se nemá prodávající k tomu, sdělit veškeré informace (deska, přesný zdroj, bedna apod.). Může tam bejt nějaká šitová kancl deska, noname zdroj, kterej v lepším případě "jenom" padá a bedna, která rezonuje. Tohle by chtělo vědět.

Taky počítej, že ten počítač už na moc dlouho není, je to prostě staré.

Přesně to, o čem jsem mluvil.

Desky GB mají nejhorší pověst. Pro mě za mě, fungovat by to ale mohlo. Vodní chlazení desky? To akože čo toto?

Case: mlží, takže předpokládejme šitovka za 400, nejlépe z druhé ruky. Nebrat! V případě blbý bedny to může rezonovat, bude to hlučné, bude to blbě větrat...

Zdroj: mlží, takže předpokládejme noname, nebo značka typu Eurocase. že s tím zatím problém nebyl neznamená, že nebude. Zdroje mají omezenou životnost a jednou prostě umřou. V případě šitových zdrojů s sebou vezmou i další komponenty. V případě těch "lepších" šitů (Eurocase) s sebou většinou komponenty neberou, ale chcípají stejně. Novej zdroj máš za 1200.

Do toho bych nešel.

Co se týká zdroje, pokud by to byl kvalitní zdroj, pak nevadí ani tehle.
Za kvalitní bych označil Seasonic, Enermax a nikdy jsem neměl problém ani se Zalmanem. Pokud to bude tohle, pak budiž. Jestli má papíry je tak nějak jedno.

Dát 8 a více tisíc je za tohle podle mě kravina. Má to cenu 5-6 (s tou lepší grafikou), což už jsem ale říkal. Dál už to řešit nehodlám. Řekl jsem IMHO všechno podstatné.

Tvoj procesor je PRIEMERNY a graficka karta uz pomaly VYKOPAVKA !
Ak ches hrat najnovsie hry na slusnom FPS tak potrebujes mat graficku kartu GTX 770 a vyssie alebo od AMD R9 280x a vyssie !
A Aj ten procesor neni bohvie co ale tak aspon tie graficke karty musis mat ak chces hrat hry na slusnom FPS !!!!