Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIFI router - pípání

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda nějak nelze vyřešit pípání wifi routeru. Při spánku mě někdy budí - mám postel u stolu kde je wifi router.
Router pípá a vydává nějaký docela hnusný zvuk který nevim jak zastavit - zda to vůbec jde...
Dělá vám to taky?....
když jsem od něj tak 20-30 cm tak to slyším krásně.... a v noci přibližně na metr.
dělají to všechny routery? nebo bych si měl koupit radši novej...
Jinak router mám asi 2 roky a je to EVOLVE 153ND.

Díky za odpovědi

Ty spíš s hlavou cca do 1-1,5 m od antémky kde svíti trvale WiFi ??? Proč ???

Ty tem kecúm o nejasném vlyvu elektromagnetického vyzarováni na lidí asi moc neveríš. Prej včely od toho hynou masove, po miliardách.

.... :puff:

lol, dalsi demagog....keby si vedel co vsetko ti kazdy den ziari do hlavy a s akym vykonom, tak by si sa posr....ehm, ved vies co.
Viest akekolvek taketo debaty v dnesnom svete, kde na teba zasahuju minimalne 3 wifiny len od susedov, je nezmysel.

Router nema co pipat vkuse, bud je problem s napajanim, kde pistia cievky, alebo s routerom samotnym. Niektore routre pipaju pri zapnuti (napr. mikrotik), ale aj to sa da vypnut.

neboj i na Tebe dojde, múže dojít, jak Tvá manželka treba porodí díte pak druhé, oba budou alergici a jedno se ukáže být dyslektik

začneš premýšlet proč

to pak pochopíš že život nejsou jenom hry

začneš premýšlet v jiných souvislostech a snad prestaneš žrát všechno co marketing cpe lidem do hlavy

no treba né, budeš mít štestí

.... :puff:

moze dojst na hocikoho z nas a dokaz mi, ze to sposobila wifi a E-cka v potravinach. Dneska sa vyhlasuju vysedky vyskumov podla toho, kto viac zaplati, nemas istotu v nicom. Takze? Na zaklade coho usudzujes, ze je daco skodlive a daco nie? Kedysi sa vravelo ake je maslo a vajcia zdrave a dnes? Aby si ich nahodou nezjedol vela, lebo umres :-)

Tak za
1. Router ti nema co pipat ! To som este nikdy nepocul aby Router pipal alebo vydaval zvuk.
2. NEODPORUCA sa spat v blizkosti WIFI Routru ! Ak budes mat bolesti hlavy tak sa nediv z coho !
3. Ak ti ale aj presto pipani funguje vporiadku tak nic neries a prezi to pipanie alebo ho vypinaj na noc.

Tohle mi taky dělal router dlink, pomohla až výměna routeru.
Myslím že se s tím nedá nic dělat, jedině že bys ho rozkuchal a zalél cívečky a všechno co má vinutí nějakou impregnační hmotou.

je to EVOLVE 153ND

Vlastne neni co radit, odpovedel jsi si posledni vetou sam. Neni normalni si kupovat jakekoli zbozi od firmy proslavene vyrobou shitu a cekat, ze to bude fungovat vic jak dva roky uz je cile blaznostvi.
Router vyhod a kup nejaky normalni.

Metr od wifi routeru bych trvale nespal, sice je to bezpecna vzdalenost, ale trvale pobyvat v takove blizkosti mi prijde zbytecne riskantni, co vis na co se jeste prijde. Si aspon obrat postel, at mas wifi router u nohou.