Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pocitac bo

Dobrý den rád bych se zeptal jestli mi tento počítač utahne hry jako např wot omodovany minecraft skyrim farcry3 atd.

BOHEMIA COMPUTERS 01a20133
specifikace:
Dle použití: herní,
Typ procesoru: AMD FX,
Kapacita paměti: 4 GB,
DVI: Ano,
Grafická karta integrovaná v základní desce: Ano,
Operační systém: Bez OS,
Integrovaná LAN karta: 1 01a20133

Delfy mají zavřeno už nějaké to století, to by nebyl aspoň odkaz?
Dodatek: "...Grafická karta integrovaná v základní desce: Ano,..." - takže prastarý čipset s prastarou integrovanou grafikou a předpoklad mizerné levné desky. K CPU AMD FX jedině čipset 9xx! No, nic...

Pokud je to ten křáp, na který se tazatel neuráčil dát ani odkaz (hlavně napsat "bo"), pak je to opravdu úžasné. Bez os a dokonce bez HDD, optické mechaniky, s nezdrojem a papírovou skříní...

VÍME O ČEM MLUVÍME, MÁME ZKUŠENOSTI V OBLASTI IT JIŽ VÍCE JAK 10LET!!!

Alfu už zdemolovali...