Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilu do 9000kc

ahoj jelikož jsi budu kupovat na vánoce nový mobil tak se chci zeptat zkušenějších jakej by jste mi doporučili. Nějak mi padl do oka mobil sony-xperia-z za 8.500 se mi zda jako Cena/kvalita/výkon asi nejlepší ale pokud máte něco lepšího tak sem sním :) děkuji
Změna kategorie, původně: Ostatní. Mobil je mobil. (karel)

Xperia Z urcite ne, ten jeste nebyl moc povedeny, Sony zlepsilo produkci az u pozdeji vydaneho Z1 compact a nasledne Z2, pred tyto dva modely bych nechodil.

Doporucil bych Samsung Galaxy S4 i9506, cena je tesne nad 9.000,-