Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 na 7

Dobrý deň,

SNID:24203145916,počítač je Acer,všetko si môžte zistiť pomocou SNID
chcel som preinštalovať PC z Windows 8 na Windows 7,stiahol som si inštalačky Windows 7 a:
1 Inštalačka:Spustí ale nechce ma pustiť ďalej s inšalačkou skúšal som to obíjsť a nedal som všetko vymazať a potom
naskočilo-...Musíte spustiť inšaláciu znova...
2 Inštalačka:Dal som to inštalovať išlo to v poriadku došlo ďalej ako pri 1,vyplo počítač musel som ho zapnúť a
musel som vybrať medzi Windows Setup a Windows 8 ak som vybral:
Windows Setup:Písalo o disku či je zo spoľahlivých zdrojov,... a nakonci naskočila chyba
...Windows\system32\winload.efi
Windows 8:Spustilo Windows 8,a bola aj možnosť keď stlačím F8 tak nudzový režim,rýchle spustenie,a ešte cca.3
3 Inštalačka:Je to to isté ako pri inštalačke 2 ale je to v inom jazyku

Ti to nemuze najit disk ne?

Zkusil bych se postrachat v BIOSu, poprepinat AHCI, IDE, pripadne co tam je dalsiho.

Tohle je vcelku normalni zalezitost, reinstalace pocitacu od Aceru se obvykle resi za drahy penize pres jejich servis.

Pochybuju, ze sem napise nejaky specialista na Acery, protoze s podobnyma chybama se nikde jinde nesetkas, ale treba se tu nejaky vyskytne.

čomu nechapeš? proste nabootuj nejaky program a zruš všetky oddieli na disku trebars si stiahni
ADD12_cs-CZ.iso
ked ich zrušiš tak ich spoj v jeden celok volba mbr a aktivny všetko je na strankach
-------------------------------------------------- ----------------
a nabuduce si maš kupit vraj ešte večši šhit ako acer odporučam HP ten ti presne na 25 mesiac odide sam :-D
baterka už po roku aj stim časovym kurvitkom :-D

Proste si projit BIOS a nastavit si ho, pokud to teda u Aceru jde. Ja se Acerum vyhybam, jak muzu, takze ti nejaky navod krok za krokem dat nemohu.

Dobra poznamka s tim GPT na disku, smazanim disku, tim myslim komplet i s oddilama, pred instalaci Win7 taky nic nezkazis. (Zalohy samozrejme mas, jinak by ses do reinstalace nepoustel.)