Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk na Fedoře5

Prosím o shovívavost,ale jsu tady linuxáci a snad mi poradí.Na stránce centrum,jsou napravo rádia.Po kliknutí se otevře nahoře okno s vybranou stanicí a hraje.Ale jen ve windousech,ve Fedoře5 ani ťuk,vyskočí že chybí zásuvný modul..ale jaký bůh ví,ncpal jsem tam bmpx,w32,a nic,přehrávače fungují normálně,když se do nich dají frekvence,jdou i rádia,ale o to mi nejde,jde mi o to aby to šlo všechno.Karta je SIS Realtek,je možné že nepodporuje linux? Ale přehrávače jdou..Zkusil jsem přeinstalaci na Mandrake a tam to nešlo taky,tak jsem dal zpět Fedoru-gnome.Děkuji.

Přiznám se, že s inet rádii nemám zkušenost, nicméně:
Pokud jdou v něčem jiném přehrávat zvuky, tak závada není v ovladači zvukovky.

Jaký používáš prohlížeč? Firefox? A ve Firefoxu pod Widlema to funguje. nebo tam používáš Exploder?

Jinak každopádně doporučuji spíš nějaké Linuxácké fórum, třeba www.abclinuxu.cz, tam je uživatelů Linuxu daleko víc.