Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka

Zdravím, kupuji si obrazovku na PS4, a v elektru mi říkali že jedině koupit 200hz, a full hd alespon o 81 cm. Akorát můj probléj jsou peníze a jaksi pro mě je 8500kc dost za obrazovku na hraní a tak se vás ptám, zde nemáte řešení, vím že je to málo ale pokud možno kolem 5000kc. Vím že za málo peněz chci hodně muziky ale nějaké řešení bych uvítal.
Díky moc.

Obrazovka je elektronka, ale to stejně by vás zbytečně zatížilo.
Chcete asi televizní přijímač >> nějaké LCD, při požadované minimální úhlopříčce a rozlišení (nesmysl v Hz neberu vůbec v potaz) je nejlevnější Panasonic TX-42A400E.
Pozn. Po Vánocích a obzvláště po Novém roce a po příchodu nových modelových řad budou nejspíše v superkrámech "slevy" (snížení nehorázných marží).