Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - jaké připojení?

Jaké připojení k internetu?? Uvažoval jsem od UPC a rychlost pro mě dostačující i zhlediska ceny 512kb/128kb/s. Ted jsem však zjistil, že je i nějaké optické připojení s cenou ještě lepší. Nevíte někdo co to znamená, to optické připojení? Děkuju

...opraven překlep v nadpisu (L-Core)

Dočetl jsem se toto:
Spojení je realizováno prostřednictvím optického vlákna, v daném objektu je přenos šířen po metalické kabeláži. Zřízení této služby je podmíněno dostupností přípojky optické sítě v daném objektu.

No to by k vám do baráku musel někdo to optický vlákno dotáhnout. Ale my neznáme tvoje místní podmínky. Zbytek už se "tahá klasicky".

Takhle se síťujou paneláky: na střechu se hodí WiFi APčko a kabelem se rozvede "internet" do bytů. No a oni místo WiFi natáhnou optiku.

Pavel