Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Paměť RAM - Instalace (neběží po zapnutí)

Ahoj,

koupil jsem si paměti RAM (tyto), v počítači mám ještě dvě RAMky, které byly společně se základní deskou (Vlastnosti PC)

Když dám nové paměťovky do slotů, počítač naběhne, zobrazí se logo Acer a spadne, restartuje se a opět to samé.
Zkoušel jsem všechny možné prohození paměťovek, včetně zkoušky jen s jednou nebo s oběma novýma RAMkama (bez starých)
Podporovat by mi nové RAMky motherboard mělo - DDR3)

Za veškeré rady či nápady moc děkuju..

Z Alzy by snad mohly fungovat tyto moduly
http://www.alza.cz/crucial-4gb-ddr3-1333mhz-cl9-d2 63180.htm
Ale v tuto chvíli mají poslední kus. I tak doporučuji udělat předem dotaz, zda jde o oboustranný modul se 16ti čipy.
Jinak ty přechozí odkazy byly všechny na stejný 4GB modul, ale z různých obchodů.
Ja u těch původně uvedených, tak i u těchto je nutno pro kapacitu 8GB objednat 2ks.