Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet explorer 7-instalace

Potřeboval bych poradit jak nainstalovat internet explorer 7.Zkoušel jsem to také offline-stáhl jsem si program IE7-WindowsXP-x86-csy,ale bohužel neúspěšně.Nebo také přes microsoft ale nic.Mám originál windows xp home.Po pokusu o instalaci se mi objeví hlášení INSTALACE INTERNET EXPLORER BYLA NËUSPĚŠNÁ...restartujte počítač pro vymyzání instalo.......????? Už mě to opravdu nebaví nemám žádný vir v pc ani nic podobného tak v čem je chyba?:.(

Dobře. Takže víme, že jde o chybu při zápisu do registru:

89.203: DoInstallation: Installing assemblies with source root path: c:\94d5dc980531e35f2820acec06\
89.203: Num Ticks for Copying files : 23266
98.687: DoRegistryUpdates:UpdSpInstallFromInfSection Failed for ProductInstall.GlobalRegistryChanges.Install error: 0x5
98.687: INF_REGISTRY Failed
98.687: DoInstallation:DoRegistryUpdates failed
98.734: Přístup byl odepřen.

Obecně se doporučuje ukončit opravdu všechny programy, které běží, případně nastartovat Windows do Nouzového režimu s podporou sítě a spustit instalaci IE7. :-|

Tohle jsi četl?

117.454: DoRegistryUpdates:UpdSpInstallFromInfSection Failed for
ProductInstall.GlobalRegistryChanges.Install error: 0x5
117.454: INF_REGISTRY Failed
117.454: DoInstallation:DoRegistryUpdates failed
117.532: Access is denied.
117.532: Internet Explorer 7 installation did not complete.

There is your problem: an incorrect permissions issue in your registry.
This sort of registry corruption can occur through use of certain
third-party security applications, or by other accidents/crashes causing
registry corruption.

Google for "Dial-a-fix", download the archive, run the self-extracting
archive, then run Dial-a-fix from the extracted contents. Click "Tools".
Select "Repair permissions", click "Go". It will take a long time.

Už jste na to přišli zkoušel jsem to všemi způsobi co jste mi tady radily nouzový režom nebo pomocí dial-a-fix.Nic nezabralo nic.Chyba v registrech ale jak to nainstalovat??????:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:!::!::!::!::?::?::?::?::beer:

Kristepane ::)! Zvolni se smajliky a otazniky, a pritlac na cestinu. Taky ovladni ego, nebo ti to smazu. (mif)

tato chyba je tak nejak univerzalna a netyka sa len IE7. co som cital na niektorych diskusiach, tak niektorym pomohlo vypnut firewall tretich stran, iny zas museli firewally tretich stran uplne vymazat a niektorym zas pomohol program, ktory ti uz bol spominanany - dial-a-fix. takze ak pouzivas firewall tretich stran, alebo nejake rezidentny antispyware, tak po overeni WGA(pravosti) ich vypni(najlepsie aj NET nech nieco nechytis) a pokracuj v instalacii. mozno to pomoze a mozno nie.

jak zakázat nainstalovat konkrétní program - asi nejde, jde jen uživateli nastavit omezená práva se zákazem instalace všeho.
pak jde zakázat spuštění aplikace - podle jména, nebo konkrétní verze. (kdysi nám to ve fabrice udělali s firefoxem, nevím jestli měřili čas na proxy za jak dlouho se s ním dostaneme ven :-)