Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S2 nenabiji i nabiji

Dobrý den.Mám problém d telefonem Samsung Galaxy S2. Když ho dám do nabíječky, tak se nabíjí, ale je pořád na 0%. Zkoušel jsem jiné nabíječky ale pořád to samé. Zkoušel jsem jít do recovery menu, ale mobil se normálně nabootoval. Když se mi ho povedlo zapnout, tak sem dál v nastaveni obnovit tovární data, ale nepomohlo. Děkuji za odpověď.

Takze mobil se mi podarilo nabit, sice za skoro 7 hodin ale na 100%. Prvních 15% šlo dolu za ani ne pul hodiny. Ale celkove je vydrz normalni. Ted ho mam zase na nabijecce a sekl se na 22%. Baterku sem nezkoušel vyměnit protože jinej Galaxy S2 doma nemame. Takze asi zkusim vymenu toho modulu nebo pujde do servisu.