Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s externím diskem A-data

Ahoj mám problém s externím diskem A-DATA Superior SH93.
A to takový že nejde naformátovat normálně se v PC ukáže ale jeho velikost je 0 bajtů.
Když dám formátovat tak se nic neděje jen bliká formátování ukazuje že formátuje ale bez odezvy zkouším formátovat na NTFS (výchozí).
Správa disků nabíha hodně pomalu. Ale HDD se v ní normálně ukáže.
V Tento Počítač se disk zobrazuje pouze jako Místní Disk (F) a v připojených USB jako A-DATA SH93
Nevíte někdo co s tím ? Rozdělávat se mi ho nechce protože má přez sebe ten vodotěsný gumový obal a musel bych ho rozpitvat abych ho připojil jako pevný disk.
Jinak disk ve všech akcích nabíhá velice pomalu.
Změna předmětu, původně: Problém s EXTERNÍM DISKEM ADATA (Kurt)

Disk je treba odvetravat, pokud nejaky dement vytvori vodotesny gumovy obal, tak asi ten disk neodvetras a bud uskvaris elektroniku disku nebo prevodnik sata-usb. Bud to vyhod nebo to rozparej a zkus, jestli je disk jeste na zivu. Nic jineho nevymyslis, pokud teda neni v zaruce, ze bys reklamoval.