Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout pc, kde je problém?

Dobrý den,

z nějakého nejistého důvodu mi nejde zapnout počítač, teda jde. Počítač zapnu, vše se rozběhně, ale na obrazovce se nic neukáže, není to monitorem, protože to nejde ani na televizi (grafickou kartou by to taky nemělo být, protože jsem zkoušel propojit jak z interní tak s mou externí).

Děkuji

- odfotte (idealne nahrajte kratke video) toho nic na obrazovke, zobrazia sa aspon udaje z POST testu?

Ak sa nezobrazia ani udaje z POST testu tak to urcite nie je problem Windowsu, ale HW problem, s kuskom stastia moze pomoct vymazanie CMOS, inak je potrebne zavadu hladat (RAM, Doska, VGA, CPU, zdroj, ...)

- pipa PC pri starte?