Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluzby google play android 4.4.2

Nazdar, stane sa nieco,ak odinstalujem z mobilu sluzby google play? Nakolko mi to vyuziva najviac baterky. Pri beznom pouzivani mobilu (prezeranie foto, smskovanie, chvilka na nete) mi baterka klesne za 10 minut asi o 10-15% mam lenovo a536 2000MAh... Pls poradte, ani batery saver ani vypinanie aplikaci nepomaha...

stane sa nieco,ak odinstalujem z mobilu sluzby google play?

stane sa... nič z Google Play nestiahneš, žiadna app sa Ti nebude dať cez obchod aktualizovať... Ovšem ak sa Ti to podarí odinštalovať...:-)
Snáď si zníž jas (neviem, kde mobil používaš, či na priamom slnku alebo kde...)
A tiež netuším aký program Ti vyčítal, že služby Google Play využívajú najviac baterky?