Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak reinstalovat Win 8.1

Dobrý den mám menší problém ohledně toho že nemůžu reinstalovat Win 8.1 protože když potáhnu prstem z prava, dám nastavení a tam změnit nastavení počítače tak se nic nestane jenom mě to hodí do Startu a tak je to u všech aplikací kromě desktopových. Prosím o radu, předem děkuji

to chceš robyt cez to windowsacke hara-kiry?
-notbuk ma recovery oddiel a obnova sa spušta po reštarte v uvodnom logu nejakou kl.skratkou - navod
-deskop nobootuj dvd/usb
- samozrejme si odzalohuj svoje subory ktore ti treba hlavne u notbukoch to vie preformatovat povodne rozdelenie diskov ak si ich menil