Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnova oddílu se systémem na nový disk - nelze bootovat

Zdravím,

obnovil jsem zálohu oddílu z mého havarovaného disku (pomocí Acronis True Image) a nejde nabootovat. Je možné, že jsem měl MBR uložený na jiném oddílu, který jsem již nezálohoval. Zkoušel jsem MBR opravit v Windows 7 recovery (instalační CD) ale tam mi to píše Element not found a nic se neopraví. Máte někdo stím zkušenosti?

Díky

Nakonec jsem to udělal takto:

Formát disku, instalace nové Windows 7, obnova partišny na disk s novými 7ičkami>nějaká chybová hláška ať opravím MBR>znovu nabootuji CD dám opravit a systém konečně bootuje, sice to je možná složitější, ale funguje to !