Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU problem

Dobry den , chcel by som sa spytat ze o ako moc by bola grafika s pci 3.0 pomalsia v pci 1.0 ze ci si mam kupit novu dosku alebo sa to da zniest. diky za odpoved

ak doska nepodporuje aspon PCI-Express aspon reviziu 1.1 tak tam ziadnu dvojkovu alebo vyssiu kartu ani dat nemozes - na zbernici je ine napatie 5V namiesto 3.3V - takze ak tam vlozis novu kartu, vlepsom pripade ak ma ochranu sa nespusti, v horsom zhori