Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Iphone 4s

Dobrý den, koupil jsem mému 14 letému synovi Iphone 4s a začal mu blbnout. Je třeba n a nějaké aplikace a najednou mu začne např. různě blikat obrazovka nebo prostě nějak zkolabuje, ukážou se pixely a pod., snad mě pochopíte. Na chvilku zhasne a za 2 minuty jde zase v pořádku. Nevíte, v čem by mohl být problém? Může to být tim, že ještě nepřestoupil na nový iOS nebo pomůže restart?

Od tý doby, co jsem to sem psal je OK. Asi to bude hrou. Od té doby jsem ji ani jednou nezapl a není jakoby v záložkách a nic se neděje. Přitom to je ale ověřená hra, konkrétně RCTM. Tak ji úplně odinstaluju a kdyby to ještě někdy udělalo, budu jednat dál. Mám mobil doma dva dny a je z datartu, takže je je to případně v pohodě. Nicmeně díky :)