Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 4S Blokovany na vsechny operatory.

Zdravim, vcera uz jsem tu psal ohledne Iphone 4S, lidi psali ze mi ten iphone bude k nicemu kdyz je blokovany na operatory, majitel ktery mi ma iphone 4s 16gb prodat pise toto..

iPhone je zablokovaný na operátory.
Přidám speciální čip k odblokování r sim.
Odblokování telefonu stojí okolo 500-1000kč

muze mi nekdo vysvetlit co je ta R-sim?, Kdyz ji pridava k mobilu tak pujde mi nejaka simkrata stou R-SIM, nebo mi nepude zadna? Prosil bych trochu o vysvetleni, nekde ctu ze nejaky iphone 4s vubec odblokovat nejdou, pak zase ze to jde stou R-Sim odblokovat.. ATD

Potreboval bych to objasnit, kdyz teda pridava tu R-Sim k tomu mobilu..

Dekuji predem.

pokial je blokovaný ne všetkých operátorov,tak je to kradnutá vec a nepôjde odblokovať nijako.....bude to použitelné ako hračka na aplikácie,ktoré sú nainštalované,ideálne je to nekupovať vôbec a kúpiť si iphone v normálnom bazáre,ak už trváš na iphone a nemáš na nový,kde to bude možné legálne preregistrovať na niektorého operátora v cz.....

Proč zakládáš nové téma a nepokračuješ ve starém? Měl jsem 4S a taky byl blokovaný (na Tmobile UK). Koupil jsem si R-SIM a stejně mě to nic neodblokovalo, vyzkoušel jsem asi 3.
Pokud po tom křápu tak moc toužíš, první si zjisti na jakého operátora je bloklý, resp. u kterého byl kupován. Někteří operátoři vyjdou levně odblokovat, někteří ale hodně draze, cena se dostává k ceně telefonu.

Jen taková otázka, za kolik ti ho nabízí?